Pielęgnacja kotów

Koty nie przepadają za kąpielami, chociaż zdarzają się wyjątki. Właściciele rasowych kotów z długim włosem wiedzą, że ich pielęgnacja jest bardzo ważna. Są również osoby, które zabierają swoje pupile na konkursy czy wystawy, gdzie mogą się pochwalić ich pięknym i zadbanym zwierzakiem. Produkty do pielęgnacji marki Hery są wysokiej, jakości produktami do pielęgnacji sierści kotów. Na swojej stronie internetowej www.hery.pl w zakładce "dla kotów" znajduje się lista produktów, dzięki którym w stu procentach polepszymy kondycję sierści zwierzaka a także sprawimy, że będzie się rewelacyjnie prezentować.

Na stronie możemy znaleźć zarówno szampony jak i odżywki pielęgnacyjne nie tylko dla kotów z długim włosem, ale również dla zwykłych, których sierść nieco przypomina wysuszone siano. Preparaty te posiadają wiele właściwości regeneracyjnych, które odżywiają sierść kota, nadają jej objętości oraz sprawiają, że jest miękka w dotyku. Obok produktu znajdziemy jego szczegółowy opis, przeznaczenie, dokładny sposób jego użycia oraz rady odnośnie zastosowania go z innymi preparatami czy też częstością jego stosowania. Każdy z produktów jest opracowany pod nadzorem weterynaryjnym - zapewnia o tym producent, dlatego nie musimy się martwić o jakiekolwiek powikłania. Dodatkowo marka Hery posiada w swoim asortymencie specjalne szampony i odżywki dla kotów z tendencjami alergicznymi czy posiadającymi wrażliwą skórę. Te szampony działają zarówno regenerująco jak i przeciwłupieżowo.

  Mogą być stosowane również na chorą czy lekko zranioną skórę nie powodując uczulenia czy pogorszenia jej stanu. Dodatkowo prócz szamponów i odżywek znajduje się specjalny lotion, którym możemy wyczyścić kocią sierść bez użycia wody. Jest bardzo łatwy w użyciu a przede wszystkim skuteczny gdyż nie tylko przywraca miły zapach, ale również doskonale wyczyści sierść. Jeszcze innym produktem, dzięki któremu sierść naszego pupila będzie przyjemna i czysta są chusteczki czyszczące.

Są przydatne w przypadku posiadania małych kociąt, których nie można jeszcze kąpać lub zwierzaków bardzo chorych czy tych, które podróżują z nami w samochodzie. Chusteczki te są również bardzo przydatne na wystawach, gdzie nie ma za dużo czasu na kąpiel a chcemy być kot czy kotka prezentował się doskonale. Pielęgnacja kotów jest ważna, dlatego też należy od małego przyzwyczajać kotka do kąpieli, których może nie koniecznie polubi, ale zaakceptuje. 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów