Karmy dla małych kociąt, Mięsne Specjały oraz przekąski

Posiadasz kota? Chcesz, aby w każdym stadium rozwoju, doskonale się prezentował, czuł i był maksymalnie zdrowy? A więc musisz mu zapewnić odpowiednie pożywianie. Jeśli samemu nie je się zdrowo, to nie warto podawać jedzenia nieskończonego, zwierzakowi. Dodatkowo, używamy także różnych przypraw, których nasz kociak może nie strawić. Dlatego, znacznie lepszym wyjściem, jest kupno naszemu pupilkowi pełnowartościowej karmy.

Gdzie możemy ją znaleźć? Najszybciej dostaniemy ją w sklepach zoologicznych. Są one praktycznie w każdym mieście w liczbie dość sporej, więc nie będziemy mieli problemu z odszukaniem ich. Bardzo dobre produkty, zapewniają także sklepy internetowe, mające bogaty asortyment i ciekawe oferty. Znaleźć tam możemy mnóstwo przysmaków dla zarówno małego kociaka, jak i dorosłego kota, które potrzebują zdrowia i witamin, a także muszą się prawidłowo rozwijać. Dlatego, specjalnie dla Ciebie są wypisane karmy poniżej, którym koniecznie powinniśmy się przyjrzeć, jeśli dbamy o zdrowie naszego pupila i go kochamy więc chcemy, aby został nami jak najdłużej.

PURINA PRO PLAN Junior Chicken

Kama jest przeznaczona dla kociąt, które skończyły 6 tydzień życia, ale nie doszły jeszcze do roku. Dzięki niej, Twój kociak będzie zdrowy i wyroście silnego kota. Klarem poprawia prace jelit zwierzaka oraz zapobiega ich rozstrojowi oraz całemu układowi trawiennemu. Twój zwierzak ma, więc zrównoważoną florę bakteryjną. Dzięki takim składnikom, jakie dostarczymy pupilowi, będzie on inteligentny, ponieważ jego mózg będzie się prawidłowo rozwijał. Jednak nie tylko mózg, gdyż jego mięśnie oraz kości także będą mocne i zdrowe. Nie będziemy musieli obawiać się także chorób, gdyż układ odpornościowy będzie doskonale wspierany. Jest to doskonała pomóc dla kotów, które przeszły sterylizacje i muszą się zregenerować.

WHISKAS Supreme Mięsne Specjały

Twój kot nie ma ochoty na jedzenie, ponieważ znudziły mu się chrupki, które dostaje? A może czas zamienić je na coś innego? Mięsne Specjały będą doskonałym urozmaiceniem kociej diety. Nasz pupil będzie zachwycony jej smakiem, ponieważ kawałki i są w doskonałym sosie zachwyca nie jednego wybrednego zwierzaka.

BOSCH Sanabelle Vitality Snacks

Jest to doskonała przekąska dla każdego kota. Składniki w niej zwarte są najwyższej jakości oraz zawierają witaminy i minerały, a także świetnie smakują pupilom. Przekąska, sprawia, że stawy naszych zwierzaków są mocne i wytrzymałe. Kąski mają idealny kształt, który ułatwia żucie jedzenia.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów