Co wyróżnia ROYAL CANIN Neutered Young Male S/O?

ROYAL CANIN Neutered Young Male S/O to unikalna pełnoporcjowa karma stworzona z myślą o dorosłych kocurach, którą zaleca się stosować od chwili kastracji, aż do 7 roku życia.

Co wyróżnia ROYAL CANIN Neutered Young Male S/O?

Na samym początku warto wskazać na dwie kluczowe korzyści, które zapewnia dorosłym kocurom stosowanie tego produktu. Po pierwsze jest to wysoki poziom zawartości białka, dzięki któremu masa mięśniowa kota znajduje się zawsze pod stałą ochroną. Po drugie, i co nie mniej ważne karma ROYAL CANIN Neutered Young Male S/O oparta jest na recepturze o wyważonym stopniu ilości skrobi.

ROYAL CANIN Neutered Young Male S/O w swej naprawdę swoistej recepturze zawiera składniki tylko najwyższej, jakości. Suszone białko drobiowe, kukurydza, ryż, włókno roślinne, sole mineralne, oleje rybny i sojowy, a co nade wszystko istotne kompleks witamin to zbiór składników, które w powiązaniu ze sobą tworzą wyborną, pełnowartościową karmę dla dorosłych kocurów od momentu kastracji, aż przez pierwsze 7 lat ich życia.

Jeśli chcesz zapewnić swemu kotu najlepszą ochronę i nieustawiczny rozwój jest to bez cienia wątpliwości produkt, który pomoże Ci to uczynić. Bo jak się szybko okazuje na podstawie tej karmy nie jest to wcale takie trudne jak mogłoby się nam na początku wydawać.  Wystarczy jedynie zakupić dla swojej kotki odpowiednią karmę, która zdecydowanie pomoże odnieść sukces. Nie pozostaje więc nic jak tylko skorzystać i jak najszybciej zakupić dla swojej kotki wspomnianą wcześniej karmę.    

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów