Karmy Bozita dla kotów

Wśród firm zajmujących się produkcją żywności dla psów i kotów jedną z najbardziej popularnych jest firma Bozita. Jest to producent suchej i mokrej karmy dla kotów. Pragnąc uatrakcyjnić swoją ofertę wprowadził do niej karmy dla kotów z różnymi potrzebami żywieniowymi.

Karma dla kotów przebywających w domu

      Wśród karm tej firmy można znaleźć karmę dla kotów dorosłych przebywających w domu oraz kotów wysterylizowanych - BOZITA Feline Indoor & Sterilised. Karma ta została przygotowana specjalnie dla kotów, które nie prowadzą tak aktywnego trybu życia, jak koty żyjące na zewnątrz, a także dla kotów po zabiegu sterylizacji. Dzięki odpowiednim składnikom zapewnia odpowiednią przemianę materii, jest niskokaloryczna i niskotłuszczowa. Karma posiada bardzo dużą zawartość mięsa, a także witaminy, L-karnitynę, witaminy A, E, D, E, a także mangan, cynk oraz jod.

Karma dla kociąt

      Specjalne potrzeby żywieniowe posiadają również małe kotki. Bozita Feline Kitten dostarczy kociętom niezbędnych składników do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Karma jest również odpowiednia dla kotek w czasie rui, ciąży lub laktacji. Karma jest wysokokaloryczna, bogata w białko, kwasy Omega, witaminy oraz minerały.

Karmy suche

      Bozita posiada również szeroki wybór karm suchych o różnych smakach. Przykładem takiej karmy jest Bozita Feline Large. Jest przeznaczona dla dużych kotów dorosłych, czy długowłosych. Posiada smak kurczaka oraz łososia. Karma posiada kwasy tłuszczowe Omega, włókna celulozowe, L-karnitynę, glukozaminę i inne składniki, które wspierają układ odpornościowy oraz układ kostny i stawy.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów