Idealna karma dla twojego kotka

Chcesz mieć kociaka? Zapewne w takim przypadku, zastanawiasz się, co jest mu potrzebne. Jeśli jest to mały kotek, to musimy mieć świadomość tego, że prawdopodobnie trzeba będzie go nauczyć korzystania z kuwety. Nie jest to oczywiście pewne, ponieważ może się okazać, że jest on już tego nauczony, gdyż przyglądał się swojej mamie.

Jeżeli zaś bierzesz już dorosłego kota, to nie ma potrzeby uczenia go sztuki załatwiania się do kuwety, ponieważ już to z pewnością umie. Jest jednak inna kwestia. Musimy takiego zwierzaka przyzwyczaić do nas. Może się okazać, że nie jest on przyjaźnie nastawiony na nasze towarzystwo, ponieważ właściciel wcześniejszy nie zapewniał mu odpowiedniej dawki miłości i uczucia. Jeśli chcesz go do siebie przekonać, to musisz dać mu dużo ciepła i pokazać, że nie chcesz zrobić mu krzywdy, ale pomóc. Dotyczy to szczególnie kotków, które bierzemy ze schroniska, więc mogą być one wystraszone i czuć się zagrożone w naszej obecności.

Jak przekonać do siebie pupila? Przede wszystkim, zacząć musimy od zabawek, które go zajmą i sprawią, że poprawi się humor. Kolejną kwestią jest pożywienie. Zapewne słyszałeś, że najlepsza droga do serca, jest ta przez żołądek. Dlatego, musimy kupić naszemu nowemu lokatorowi bardzo dobra karmę, która sprawi, że całkowicie zmieni, co nas zdanie i nas pokocha. Poniżej znajdziesz wskazówki, jakie karmy wybrać.

ROYAL CANIN Fit 32

Jest to karma, która idealnie nadaje się dla kotów, która są dorosłe, czyli ukończyły 1 rok życia. Doskonale dopasowuje się do stylu życia takiego kota, który jest umiarkowanie aktywny i nie lubi wychodzić na zewnątrz. Bogata w 52 składniki, które są pochodzenia naturalnego – bez ulepszaczy. Doskonale smakuje, a także dba o zdrowia naszego kociaka.

ROYAL CANIN Pediatric Weaning

Co to takiego? Jest to karma, przeznaczona w szczególności dla kociaków, które są pomiędzy 4 tygodniem, a 4 miesiącem życia. Dlaczego ona? Dlatego, że nadaje się także dla kotków, które są w ciąży oraz karmią małe. A więc jeśli zostanie Ci paczka, to nie musisz jej wyrzucać, ponieważ przyda się, kiedy nasz kociak będzie w ciąży. Możemy ją podać pupilowi namoczoną w odzie, co ułatwia przyswajanie podczas karmienia.

ANIMONDA Vom Feinsten Deluxe Adult Forelle

Karma, bardzo ekskluzywna, dopasowana do potrzeb aktywnych miarowo. Zapewnia ona doskonale samopoczucie, dobry stan układu moczowego, a także zdrowie i piękną sierść. Jest to pokarm z najwyższej półki o doskonałej jakości. Jest on bardzo dobrze przyswajalna, a także lekkostrawna. Zapewnia subtelne doznania smakowe, które zachęca każdego kota do posiłku.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów