Dlaczego warto wybrać BRIT Care Cat Missy for Sterilised?

BRIT Care Cat Missy for Sterilised to hypoalergiczna karma oparta na bazie mięsa z kurczaka oraz ryżu, dedykowana wyłącznie kotom kastrowanym i sterylizowanym.

Dlaczego warto wybrać BRIT Care Cat Missy for Sterilised?

Niezaprzeczalnie karma BRIT Care Cat Missy for Sterilised to idealne rozwiązanie żywieniowe, które dzięki optymalnemu poziomowi pH zapewnia kotu, zarówno ochronę przed tworzeniem się kamieni nerkowych w jego organizmie, jak dodatkowo ochrania go przed występowaniem nieprawidłowości w funkcjonowaniu nerek. Wybierając karmę BRIT Care Cat Missy for Sterlisied zyskujesz pewność, że dzięki wykorzystaniu najlepszych surowców oraz zachowaniu adekwatnych proporcji wszystkich składników odżywczych, wspomoże ona proces pokarmowy Twojego kota.

Ze względu na wdrożenie do formuły karmy składników, takich jak mięso, przetwory rybne, olej rybny, czy nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, bierze ona udział w ochronie skóry oraz sierści kota, szczególnie wrażliwej na działanie innych czynników. Jeśli niebagatelne staje się dla Ciebie również zachowanie odpowiedniej kondycji Twojego kota, dodatki w postaci tauryny, konglomerat różnych witamin oraz zbiór nieodzownych pierwiastków, dają Ci tego gwarancję.

Suszony kurczak, indyk; ryż, filet z kurczaka, to jedne z wielu składników, które stosowane w codziennej diecie kotów kastrowanych i sterylizowanych wspomogą ochronę jego organizmu oraz bez wątpienia, przy okazji staną się dla niego, także smaczną przekąską. Najlepszą z wszystkich możliwych.      

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów