Karmy Animonda dla kotów

Firma Animonda powstała w 1913 roku. Produkty tej firmy eksportowane do 35 krajów na świecie. Karmy dopasowane są do indywidualnych potrzeb kotów.  Proces produkcji karm jest certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001. Są to karmy dla kotów dorosłych, ale także dla tych ze specjalnymi potrzeba żywieniowymi.

ANIMONDA Brocconis Cat

Animoda Brocconis Cat to karma mokra z drobiem oraz sercami. Dedykowana jest kotom dorosłym. Karma jest oblana pysznym sosem, dzięki czemu jest bardziej apetyczna i wilgotna. Stanowi pełnowartościowy posiłek, który dostarczy organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Saszetka zawiera mięso z kurczaka, które jest źródłem białka, tłuszczu, a także błonnik, popiół, witaminy A, D 3 i E.

 ANIMONDA Carny Ocean

To seria karm dla kotów o smaków ryb i skorupiaków morskich. Ma postać saszetek z sosem. Białko pozyskiwane z ryb zapewni kotom odpowiednich składników odżywczych. Karma dzięki temu jest lekkostrawna, wysoko akceptowalna i delikatna dla przewodu pokarmowego. Zawiera niski poziom tłuszczu, natomiast posada dobroczynne aminokwasy oraz przeciwutleniacze, a także kwasy tłuszczowe Omega 3 oraz 6, taurynę. Nie posiada cukru, zbóż, sztucznych barwników, konserwantów ani aromatów. Wybór smaków tej serii jest bardzo zróżnicowany.

ANIMONDA Integra Protect Harnsteine

Integra Protect Harnsteine to karma weterynaryjna dla kotów ze schorzeniami dolnych dróg moczowych. Na ich rozwój ma wpływ nieprawidłowy poziom pH w moczu. Do zachowania jego prawidłowego poziomu potrzebna jest odpowiednia dieta. Karma równoważy poziom  minerałów, które przyczyniają się do powstawania kamieni w układzie moczowym, dlatego też jest idealnym uzupełnieniem leczenia weterynaryjnego.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów