Royal Canin Hills Feline- pełnoporcjowa karma dla kotów z zaburzeniami wchłaniania

Zdrowe koty nie mają problemów gastrycznych, ani problemów z wchłanianiem składników odżywczych. W przypadku pojawienia się takich problemów możemy brać pod uwagę wystąpienie u naszego podopiecznego choroby, która przyczynia się do pogorszenia samopoczucia i wystąpienia niepożądanych objawów. W rezultacie, konieczna będzie zmiana diety kota, a tym samym wprowadzenie do jego jadłospisu karmy Royal Canin Hills Feline.

Wskazania:

- zewnątrz wydzielnicza niewydolność trzustki
- problemy z wchłanianiem składników odżywczych z pokarmu
- niedobory żywieniowe
- rekonwalescencja po zabiegach chirurgicznych

Właściwości:

Zawiera odpowiednio dobrane i właściwie zbilansowane składniki odżywcze, które poprawiają funkcjonowanie układu pokarmowego oraz wpływają na właściwe wchłanianie składników odżywczych. Tak zbilansowana dieta poprawia samopoczucie kota, dodaje mu energii oraz przyspiesza powrót do zdrowia.

Stosowanie:

Karmę wprowadzamy do diety kota tylko po konsultacji z lekarzem weterynarii. Dawkowanie ustala lekarz weterynarii w zależności od stopnia zaawansowania schorzenia lub występujących dolegliwości. Zazwyczaj stosujemy dawki godne z wartościami podanymi w tabeli, jednak mogą być one zmniejszane, zwiększane lub dzielone, w zależności od zaburzeń występujących u zwierzęcia. W lżejszych przypadkach, takich jak przejściowe biegunki, stany zapalne przewodu pokarmowego czy problemy z wchłanianiem składników odżywczych stosuje się dawki podzielone przez okres do 12 tygodni. W przypadku cięższych schorzeń, jak na przykład niewydolność trzustki, karma ta stanie się jedynym pożywieniem naszego kota. 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów