ROYAL CANIN Neutered Young Female

ROYAL CANIN Neutered Young Female S/O to produkt przeznaczony dla kotek poddanych sterylizacji, który można stosować do 7 roku życia.

Jakie korzyści niesie ze sobą ten produkt?

Jego systematyczne wdrażanie do codziennej diety kotki to gwarancja stuprocentowej ochrony jej organizmu. Przede wszystkim produkt ten przyczynia się do rozcieńczenia moczu, a to z kolei ochrania jej organizm przed tworzeniem się kamieni struwitowych i oksalatowych.

Równie ważny w składzie ROYAL CANIN Neutered Young Female S/O staje się wysoki poziom białka stanowiący zabezpieczenie masy mięśniowej oraz składniki wiążące wapń, który zawarty jest m.in. w ślinie, redukujące gromadzenie się kamienia nazębnego. Wielorakie rodzaje włókna, również spełniają swą znaczącą funkcje, uefektywniają one, bowiem pasaż jelitowy, a oprócz tego pomagają usuwać kule włosowe wraz z kałem.

Należy jednak pamiętać, że przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu stosowania ROYAL CANIN Neutered Young Female S/O u kotek, aby ustrzec je przed niechcianym stresem wywołanym naglą zmianą karmy, zaleca się respektowanie i wprowadzenie okresu przejściowego, który powinien obejmować okres około 7 dni.

W przeciągu tego czasu rekomenduje się mieszanie, jak dotąd stosowanej karmy z nową, sukcesywnie zwiększając jej miarę. Po upływie tego okresu kotce powinien podawany być już tylko nowo przyswojony pokarm. Zdecydowanie najlepszy z wszystkich możliwych. Taki, który zapewni jej pełne zdrowie i nie spowoduje żadnej otyłości. Bo oto w tym wszystkim chodzi.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów