Dlaczego ROYAL CANIN Skin Young Female S/O to najlepszy wybór?

Jesteś właścicielem dorosłej kotki? Zastanawiasz się, jaki produkt najlepiej wybrać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Royal Canin oferuje Ci pełnoporcjową karmę dla dorosłych kotek od momentu sterylizacji do 7 roku życia.

Dlaczego ROYAL CANIN Skin Young Female S/O to najlepszy wybór?

ROYAL CANIN Skin Young Female S/O to produkt, którego specjalnie opatentowana formuła zapewnia stałą barierę ochronną, niezbędną dla dorosłych kotek poddanych sterylizacji. Jej składniki przyczyniają się do rozcieńczenia moczu, a to z kolei w dalszym etapie osłania je przed zapoczątkowaniem tworzenia się kamieni struwitowych i oksalatowych. Oprócz tego, specjalnie opracowany zestaw składników staje się ogniwem wzmacniającym barierę skórną dorosłych kotek.

Suszone białko drobiowe, kukurydza, ryż, gluten kukurydziany, oleje, witaminy, czy białko wyselekcjonowane gwarantujące bardzo wysoką przyswajalność to tajemnica niezwykłej receptury ROYAL CANIN Skin Young Female S/O, która bezsprzecznie stanie się ulubionym pokarmem Twojej kotki.

I to niezależnie od tego jakiej rasy jest Twój kociak czy też w jakim wieku się on znajduje obecnie. Bo jak pokazują liczne badania publikowane w światowej prasie to właśnie ta karma zapewnia wszystkim kotkom najlepsze życie z wszystkich możliwych. Dodatkowo właściciele kotów zyskują spokojne życie i funkcjonowanie. Nie muszą od tej pory się już bać o swoich ukochanych pupili. Niezależnie od tego jacy oni są. Jedno jest więc pewne. Lepszej karmy na pewno nie znajdziesz nie tylko na polskim ale również i zagranicznym rynku.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów