Dlaczego ROYAL CANIN Skin Young Male S/O?

Produkt ten to idealne rozwiązanie dla codziennej diety Twojego dorosłego kota. Jest on przeznaczony dla dorosłych kocurów, które poddane zostały zabiegowi kastracji do 7 roku ich życia.

Jednakże ta pełnoporcjowa karma może być stosowana także w sytuacji, kiedy w domu znajduje się kilka kotów o szczególnie wrażliwej skórze.

Dlaczego ROYAL CANIN Skin Young Male S/O?

ROYAL CANIN Skin Young Male S/O to produkt, który posiada dwie kluczowe zalety, które z pewnością zostaną dostrzeżone po jego stosowaniu. Przede wszystkim wspomaga on zachowanie optymalnej masy ciała kota, dzięki obniżonemu poziomowi energii. Co więcej, jest on oparty na opatentowanym zestawie składników, które pociągają za sobą niezwykle korzystną konsekwencje, jaką staje się wzmocnienie bariery ochronnej skóry.

Suszone białko drobiowe, kukurydza, ryż, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, włókno roślinne, pulpa buraczana, olej rybny, sole mineralne, łupiny i nasiona psyllium, olej sojowy, czy olej z ogórecznika to idealnie skomponowana mieszanka najlepszych składników, która zadbaj nie tylko o zdrowie i wewnętrzną ochronę organizmu kocura, ale także uzewnętrzni swój wpływ, choćby w postaci poprawy kondycji jego sierści.

Jednym słowem zrobi wszystko co tylko najlepsze dla Twojego kotka. Będzie dla niego kwintesencją dobrego jedzenia a także spokojnego i zdrowego życia. Od momentu kiedy będziesz podał swojemu pupilowi właśnie tą karmę przestanie on mieć jakiekolwiek problemy ze zdrowiem i będzie wyglądał znacznie lepiej niż normalnie.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów