Karmy Hill's dla kotów

Firmę Hill’s uznaje się za jednego z najnowocześniejszych producentów karm dla zwierząt. Ważne jest, że sięganie po karmy Hill’s to gwarancja najwyższej jakości. Właściciele kociaków mają wybór spośród wielu smaków: kurczaka, królika, jagnięcia oraz tuńczyka. Hill’s zbudowało także rozległyy asortyment karm dla kociaków z przeróżnymi dolegliwościami – nadwagą, tendencją do tworzenia się kłaczków w układzie pokarmowym, problemach ze skórą, problemami żołądkowymi oraz kamieniem nazębnym. Wszelkie z produktów powyższej firmy mają także skład, w którym obniżony jest poziom substancji oraz sodu, odpowiedzialnych za powstawanie kryształków moczowych – karmy więc nie obciążają nerek, przez co będą odpowiednie dla kastratów.

Po jakie produkty warto sięgnąć?

Jeśli mamy do czynienia z kociakami dorosłymi, powyżej 1 roku życia, kastrowanych i  udomowionych, to warto sięgnąć po Hill’s Feline Adult Light with Tuna, a więc doskonałej karmy o smaku kurczaka i tuńczyka, pakowanej w opakowanie o pojemności 1,5 kg. Za karmę tę zapłacimy około 71 złotych za opakowanie. Hill’s stworzyło także karmę dla kociaków o problemach jamy ustnej, opierającą się o delikatny, drobiowy smak. Chodzi w tym przypadku o Hill’s Feline Adult Oral Care, również przeznaczoną dla dorosłych kotów. Trzeba będzie wydać na tę karmę około 71 złotych za 1,5 kg oraz 169 złotych za 5 kg. Ze względu na fakt, że istotna jest pielęgnacja kociej skóry i sierści, stworzono karmę Hill’s Feline Sensitive Skin, która również dedykowana jest dorosłych kociakom. Karma ta opiera się na smaku kurczakowym – za opakowanie 1,5 kg zapłacimy około 69 złotych, natomiast za saszetkę 400g około dwudziestu pięciu złotych. Można także nabyć największe opakowanie o pojemności 5 kg w cenie 163 złotych. Dla kotków o problemach żołądkowych, stworzono suchą karmę. Jest ona wyjątkowo delikatna, gdyż opiera się na mięsie drobiowym oraz jajkach. Hill’s Feline Adult Sensitive Stomach, ponieważ tak nazywa się karma, zalecana jest przez lekarzy weterynarii nawet dla zwierzątek o poważnej nietolerancji pokarmów. Za saszetkę o pojemności 400g zapłacimy 25 złotych, za opakowanie 1,5 kg około 71 złotych, natomiast za opakowanie 5 kg będziemy musieli zapłacić 168 złotych.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów