Karmy Bosch Sanabelle dla kotów

Karmy firmy Bosch Sanabelle dla kotów można nabyć w sklepach zoologicznych, zarówno stacjonarnych, jak i tych internetowych. Jest dostosowana do różnych potrzeb kotów, dorosłych i małych, z różnymi dolegliwościami, czy schorzeniami.

Dla seniorów

      Wśród produktów Bosch Sanabelle można znaleźć karmę dla kotów starszych, seniorów. Karma Bosch Sanabelle Senior jest idealną karmą dla kotów powyżej 8 roku życia. Posiada obniżoną wartość energetyczną, odpowiednio dobraną ilość białka, minerałów oraz surowych włókien, które mają pozytywny wpływ na metabolizm u kotów. Karma zawiera także witaminy A i E, które opóźniają proces starzenia się komórek.Pożywienie to zawiera wysokiej klasy mięso, a wyeliminowała zboże i gluten, które obciąża pracę układu pokarmowego. Zawartość tauryny wspomoże również pracę serca.

Dla domatorów

      Producent stworzył również karmę dla prawdziwych domatorów. Wysokiej klasy mięso, składniki, które pomogą kotu eliminować kule włosowe z organizmu i zapewniające prawidłową pracę jelit przyczynią się do zdrowia naszego pupila.

Na wrażliwe zęby

      Firma Bosch produkuje również chrupki dla kotów z wrażliwością dziąseł oraz problemami z higieną jamy ustnej. Przekąska Sanabelle Dental Snack ma za zadanie dzięki specjalnemu kształtowi czyścić mechanicznie zęby kota, a fosfor w niej zawarty dba o powierzchnię zębów.

Największymi zaletami tej karmy jest kształt oraz tekstura, specjalnie dobrane składniki, które umożliwiają zachowanie jamy ustnej w dobrym stanie, brak glutenu, który nie obciąża układu pokarmowego, a także zawartość tauryny, która wspomaga pracę serca kota. 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów