Purina Veterinary diets gastroenteric formula na problemy gastryczne dla kociaków i dorosłych kotów

Problemy gastryczne mogą pojawić się u kotów w każdym momencie ich życia. Wiążą się ze stresem, błędami żywieniowymi, lub poważniejszymi problemami, jak na przykład stany zapalne przewodu pokarmowego oraz problemy z trawieniem i utrzymaniem odpowiedniej flory jelitowej po przebytych operacjach. W przypadku gastrycznych problemów najlepszym wyjściem jest dobór odpowiedniej karmy i zmiana diety, co przyczyni się do szybszego powrotu do zdrowia kota, jak również pomoże uniknąć poważniejszych problemów zdrowotnych. Purina Veterinary diets gastroenteric formula to produkt przygotowany z myślą o kotach i kociętach z problemami gastrycznymi.

Wskazania:

- przewlekła i ostra biegunka długotrwale się utrzymująca
- problemy z trawieniem
- choroby przewodu pokarmowego
- przewlekłe stany zapalne
- przebyte operacje (zwłaszcza przewodu pokarmowego)

Właściwości:

W karmie znajdują się składniki, które są bardzo łatwo przyswajalne przez koci organizm. Znajdują się również w niej wysokie ilości białka oraz zmniejszona zawartość tłuszczu, dzięki czemu mogą ją spożywać koty po operacjach, przebywające na rekonwalescencji.

Stosowanie:

Karma może być stosowana po konsultacji z lekarzem weterynarii i według jego zaleceń. Ze względu na wysoką energetyczność i dużą przyswajalność może być ona podawana w mniejszych porcjach, a jej dawkowanie może być rozłożone w czasie. Dieta powinna być stosowana w zależności od schorzenia, (co ustali lekarz weterynarii), a w przypadku mniejszych problemów powinna być stosowana do ustąpienia objawów chorobowych.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów