Ryba, koty kanapowe i dbałość o zęby

Chcesz zapewnić swojemu kotu odpowiedni dobrobyt, aby był szczęśliwy i pełen życia? Jeśli tak, to musisz kupić mu odpowiednie zabawki, które będą umilać mu czas wtedy, kiedy Ty będziesz pracy. Po powrocie z pewnością zapewnisz mu towarzystwo. Jeśli pracujesz dość długo, a po pracy jesteś zmęczony, to dobrym pomysłem jest posiadanie dwóch kotków, gdyż razem nie będą się oni nudzić, ale mogą się bawić i harcować po pokojach.

Pamiętaj jednak, aby idąc do pracy, sprawdzić czy wyłączyliśmy gaz, czy na kuchence lub stole nie stoi garnek z gorąca wodą, którym może się oparzyć któryś z kotków. Pamiętaj również zamknięciu okien, aby żaden pupil nie wypadł przez nie. Może się nie połamie, ale z pewnością się wystraszy i gdzieś pobiegnie, a na końcu zgubi, a my będziemy musieli go szukać. Nie powinniśmy zostawiać nawet uchylonego okna, gdyż w tym przypadku, kot może się zaklinować.

Jednak oprócz bezpieczeństwa, potrzebna jest także odpowiednia dieta, która zapewni doskonały rozwój kociakom, a także świetne samopoczucie. Nie możemy karmić ich kiepskimi karmami, które tylko zniszczą ich układ pokarmowy. Dlatego, specjalnie dla potrzeb takich kociaków, powstały karmy, które masz niżej opisane. Są one nie tylko doskonałe, jako dodatek, ale jako pełnowartościowy posiłek.

BOSCH Sanabelle Adult Pstrąg

Jest to idealna karma dla kotów, które wola siedzieć w domu niż biegać po podwórku. Także dla tych, które mieszkają w blokach ze swoimi właścicielami i nie mają gdzie się wybiegać, więc bardzo dużo śpią. Jakie zalety ma ta karma? Przede wszystkim jest bogata w białko najwyższej klasy, które jest uzyskiwane z mięsa pstrąga, dzięki czemu kot ma zapewnioną odpowiednią dietę. Nie zawiera ona glutenu, dzięki czemu żołądek oraz cały układ pokarmowy zwierzęcia nie jest obciążony zaś dzięki obecności tauryny serce jest zdrowe i doskonale pracuje.

BOSCH Sanabelle Adult Strauss

Tym razem także cos dla kotów kanapowych, które mało się ruszają. Jest ona jednak różna od poprzedniej i zapewnia inne wrażenia smakowe, gdyż zawiera ona białka z mięsa strusiego. Także nie zawiera glutenu oraz chronią układ pokarmowy. Zapewnia również lśniącą sierść oraz doskonały smak.

BOSCH Sanabelle Dental

Twój kota ma wrażliwe dziąsła i zastanawiasz się czy jego uzębienie będzie zdrowe, jeśli mnie zapewnisz mu odpowiedniego pożywiania? Dlatego potrzebujesz karmy Bosh, która pomyślała o kotach, które cierpią na nadwrażliwość dziąseł, a także problem z higieną wnętrza pyszczka. Dzięki swojemu kształtowi w postaci kotlecików, karma czyści zęby zwierzaka, dzięki czemu są czyste i zdrowe.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów