Dlaczego warto postawić na ROYAL CANIN Sterilised?

ROYAL CANIN Sterilised +7 to unikatowy produkt żywieniowy stworzony wyłącznie z myślą o sterylizowanych dojrzałych kotach. Jeśli więc Twój zwierzak ma od 7 do 12 lat, ten produkt – jest właśnie dla niego!

Dlaczego warto postawić na ROYAL CANIN Sterilised?

Nikogo nie musimy przekonywać, że dla każdego z nas dobro naszych pupili to sprawa niebywale istotna. Jest to tym ważniejsze, iż często traktujemy ich niemal, jak „członków rodziny”.  Na każdym etapie rozwoju dążymy do zapewnienia im, jak najlepszych warunków, które nie tylko wspomogą ich rozwój, ale wpłyną również na utrzymanie ich aktywności, mimo upływającego czasu.

Właśnie, dlatego ROYAL CANIN wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i tworzy produkt oparty na specjalnie wyselekcjonowanych składnikach, w tym współdziałających utleniaczach, wspierających witalność Twojego kota. Bez wątpienia najważniejszy jest fakt, iż produkt ROYAL CANIN Sterilised +7 dzięki umiarkowanej zawartości tłuszczy tj. 12% oraz L-karnityny, substancji uaktywniającej metabolizm lipidów, zapewnia Twemu kotu utrzymanie prawidłowej masy ciała. Równie ważna staje się kwestia redukcji zawartości fosforu tj. 0,8%, który przyczynia się do wspomagania prawidłowego funkcjonowania nerek.

Kukurydza, suszone białko drobiowe, hydrolizat białka zwierzęcego, czy sole mineralne to tylko niektóre z kilkudziesięciu składników, które wesprą organizm każdego dojrzałego kota. A poszerzone o dodatki dietetyczne, w tym witaminy, sprawią, że już zawsze będzie on wybierał tylko ROYAL CANIN Sterilised +7.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów