Karmy ALMO NATURE dla kotów

Firma Almo Nature rozpoczęła własną działalność w 2000 r. we włoskim mieście Genua. Dziś jest cenionym producentem karmy dla kotów. Karmy Almo Nature są wysokiej jakości, a dzięki działaniom marketingowym i akcjom wspierają zwierzęta, które nie mają stałych właścicieli.

Almo Nature Green Label

      Karma mokra w saszetkach ma bardzo wiele smaków. W tym przypadku jest to połączenie ryby z ryżem. Produkowana jest tylko z naturalnych składników, dzięki czemu dieta kota będzie odpowiednio zbilansowana. Producent nie używa sztucznych barwników i konserwantów, dlatego karma jest smaczna i aromatyczna.

Do wyrobu karmy używa się świeżych ryb, nie hodowlanych, mięso jest starannie wyselekcjonowane. Konserwa zawiera własny bulion, co nadaje wyśmienity smak pożywieniu. W skład karmy wchodzi między innymi pierś z kurczaka i krewetki, bulion z kurczaka oraz ryż.

Almo Nature makrela

Mokre pożywienie o smaku makreli to smakowita karma, która zadowoli  nawet dla najbardziej wybredne koty. Mięso użyte do jej produkcji jest świeże i nie pochodzi ze sztucznych hodowli, nie posiada także są pozbawione sztucznych dodatków. Karma zawiera także taurynę, wapń, fosfor, błonnik oraz popiół surowy.

ALMO NATURE Udko z kurczaka – puszka

      Kolejna karma firmy Almo Nature o smaku udka z kurczaka zasmakuje każdemu kotu. Karma produkowana jest również ze zdrowego mięsa. W jej skład wchodzi 75 % kurczaka, przegotowana woda oraz ryż. Wilgotność karmy wynosi 78 %. 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów