Karmy Best Choice dla kotów

Firma Best Choice jest firmą, której misją jest stworzenie najlepszej karmy dla kotów. Dzięki zastosowaniu najnowszych maszyn we własnej fabryce dąży do opracowania produktów najwyższej jakości. Otrzymała certyfikaty GMP+, HACCP oraz ISO 9001. Karmy nie zawierają składników modyfikowanych genetycznie, co zostało docenione przez klientów.

Kompletne pożywienie dla kotów dorosłych

Wśród produktów Best Choice można znaleźć suchą karmę dla kotów dorosłych BEST CHOICE Super Premium. Zaspokaja ona podstawowe zapotrzebowanie na składniki odżywcze, witaminy oraz makro i mikroelementy. Zawiera również taurynę, która chroni układ moczowy przez powstawaniem kamieni. Dodatkowo karma jest tłoczona, dlatego też jest dobrze przyswajalna i tolerowana przez zwierzęta. Pozwala także zachować prawidłową higienę jamy ustnej.

Pożywienie dla kociąt w wieku do 12 miesięcy

Karma dla kociąt do 12 miesiąca życia jest specjalnie dostosowania do potrzeb najmniejszych kociąt.  Zawiera zbilansowane składniki, które pozwolą kociętom rosnąć zdrowe.  Karmę mogą również spożywać kotki w ciąży lub karmiące. Karma zapewnia bowiem dużą dawkę energii i białka. Karma nie zawiera sztucznych barwników oraz aromatów. Jest bogata natomiast w proteiny, tłuszcze, węglowodany, surowe włókno, które poprawia trawienie i przyswajanie składników odżywczych, a także witaminy, składniki mineralne i pierwiastki. Dwa ostatnie niezbędne są do prawidłowego rozwoju kośćca i funkcjonowania układu ruchu.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów