Karmy Biomill – dla kotów

Firma Biomill jest to szwajcarski producent karmy dla psów i kotów. W swojej ofercie mają zarówno karmę suchą, jak i mokra przeznaczoną dla naszych czworonożnych pupili. Opakowania posiadają różne rozmiary, dlatego może znaleźć karmę odpowiednią dla potrzeb kota. Karmy te produkowane są z uwzględnieniem potrzeb pokarmowych kota, by był zdrowy i żył długie lata.

BiOMill Swiss Professional LIGHT Chicken & Rice

Jest to pełnowartościowa karma sucha przeznaczona dla kotów od 10 miesiąca do 8 roku życia. W szczególności zaspokaja zapotrzebowanie na składniki i minerały kotów z tendencją do nadwagi, o niskiej lub średniej aktywności fizycznej, dla kotów wybrednych, a także po zabiegu sterylizacji, czy kastracji.

W skład karmy wchodzi oczywiście białko, tłuszcz, włókno surowe, popiół, a także wapń, fosfor, magnez, tłuszcze omega, witaminy A, D3, E, biotyna, tauryna, L-carnityna, żelazo, miedź, cynk, magnez, jod i selen.

Biomill Swiss Professional Homecat Lamb & Rice

Ta karma z kolei jest przeznaczona szczególnie dla kotów dorosłych przebywających w domu/ mieszkaniu. Zasmakują w niej koty, które lubią jagnięcinę. Karma wyprodukowana jest w myślą o kotach niewychodzących, z brakiem dostatecznej porcji ruchu, z alergią pokarmową, mających problemy trawienne lub z kulami włosowymi.

Biomill Swiss Professional SENIOR Chicken & Rice

Biomill nie zapomniał także o specjalnych potrzebach żywieniowych kotów starszych. Karma Senior Chicken % Rice jest karmą przeznaczoną dla kotów powyżej 8 roku życia. Koty starsze przejawiają mniejszą aktywność fizyczną, posiadają często nierównomierny apetyt, dlatego zaopatrzenie w niektóre składniki odżywcze się różni od diety kotów dorosłych.  Karma o smaku kurczaka z ryżem zasmakuje każdemu wybrednemu kotu. 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów