Hills Feline Metabolic

Karmę tę wyprodukowała Hill’s. Karma oprócz zwartych składników odżywczych poprawia przemianę metaboliczną kotów, które są otyłe i mają problemy z nadwagą. Nie mogą jej zażywać, psy, małe kocięta i samice kotów, które są w ciąży i wydzielają mleko. Karma dostępna jest opakowaniu o wadze 4 kg.

Skład karmy

W jej składzie znajduje się mączka z mięsa drobiowego, ryż, kukurydziana mączka glutenowa, przecier pomidorowy, celuloza, siemię lniane, wytłoki z buraka, olej kokosowy, tłuszcz zwierzęcy, digest, składniki mineralne, L-lizyna, DL-metionina, L-karnityna, odwodniona marchew, witaminy, tauryna, beta-karoten i inne pierwiastki śladowej ilości. Produkt został zakonserwowany w sposób naturalny poprzez mieszankę tokoferolu i kwasu cytrynowego.

Aby w bezpieczny sposób pozbyć się nadmiernej ilości ciała oraz prawidłowo utrzymać odpowiednią wagę swojego kota należy po uzyskaniu optymalnej wagi zmienić ilość podawanego pokarmu. Jeżeli waga kota będzie odpowiednio utrzymywana na tym samym etapie to istnieje możliwość zmiany pokarmu. Wystarczy zakupić karmę Science Plan™ Feline Light bądź VetEssentials Neutered Cat Low Fat. W przypadku podawania karmy po raz pierwszy trzeba w przeciągu 7 dni wymieszać nową karmę z tą, która się już kończy.

Badania zrobione przez specjalistów potwierdziły, że pokarm ten obniża w sposób bezpieczny ilość tłuszczu w organizmie kotów o 28% przez okres 2 miesięcy, można uniknąć zwiększenia masy po odchudzaniu, jest bezpieczny i aktywnie wpływa na spadek nadmiernych kalorii.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów