Karmy firmy Acana

Acana to firma kanadyjska – produkuje karmy dla psów i kotów. Posiada certyfikat, który potwierdza zgodność produktów z międzynarodowymi standardami. Acana jest docenianą firmą w wielu krajach. Produkty zawierają wiele rodzajów mięsa, owoce i warzywa, bez dodatków wody. Nie zawierają także zbóż.

Acana Prairie Feast Cat

Karma ta zawiera mięso z kurczaków, całe jaja, mięso z ryb: sandacza oraz siei. Nie zawiera zbóż. Pożywienie zawiera aż 65 % składników mięsnych, zwierząt zdrowych lub

z wolnego wybiegu. 35 % karmy stanowią warzywa i owoce.  Acana Prairie Feast Cat jest skomponowana zgodnie z normami żywieniowymi AAFCO.

Saszetka zawiera kwasy Omega 3, które są niezbędne w diecie kota, a także  wodorosty, wysokoodżywcze białko oraz tłuszcze. Wodorosty, algi i morszczyn są źródłem przeciwutleniaczy, dzięki czemu kot będzie się cieszył zdrowiem  przez długie lata. Pożywienie zawiera również niską ilość magnezu, co przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.

 Acana Grassland

Kolejna karma, Acana Grassland, zawiera mięso z nowozelandzkich jagniąt, a także kaczek, sandacza i sieji. Koty są zwierzętami mięsożernymi, dlatego też potrzebują dużej porcji mięsa. Dzięki takim składnikom białko jest łatwo przyswajalne, karma zawiera niską zawartość węglowodanów, a zawiera kwasy Omega 3. Karma polecana szczególnie kotom o wrażliwych żołądkach – jest niskoalergiczna i lekkostrawna.

 Acana Pacifica

Jak sama nazwa wskazuje w skład tego pożywienia wchodzą przede wszystkim ryby: łosoś, śledź, stornia. Zawiera 65 % mięsa i 35 % warzyw i owoców. Karma zawiera witaminy, minerały oraz mikro i makroelementy, a także wodorosty, liście czerwonej maliny i kwiat nagietka, które odżywiają i tonizują układ pokarmowy.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów