Karmy Arion dla kotów

Karmy dla kotów firmy Arion przed wprowadzeniem na rynek są poddawane ścisłej kontroli i testom. Karmy te sprzedawane są w specjalistycznych sklepach zoologicznych. Ich skład jest optymalny dla kotów z różnymi potrzebami żywieniowymi, co pozwala na zachowanie zdrowia kota przed długi czas.

ARION Cat Adult

Arion Cat Adult to pożywienie opracowane specjalnie dla kotów dorosłych. Dzięki temu gwarantuje dobry stan zdrowia kota. Karma zawiera między innymi fruktooligosacharydy i manno oligosacharydy, które zapobiegają gromadzeniu się kul włosowych, tzw. bezoarów, w żołądku i jelitach kota.

Karma zawiera również odpowiednią dawkę witaminy E, która jest przeciwutleniaczem i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie systemu odpornościowego. Odpowiednie składniki zadbają także o właściwą pracę systemu moczowego kotów po zabiegu sterylizacji, czy kastracji poprzez regulację pH moczu.

ARION Cat Sensitive

Arion Cat Sensitive to specjalny pokarm dla kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. Jest lekkostrawna i smaczna, by nie obciążać pracy żołądka i jelit kota. Polecana szczególnie kotom długowłosym, które są bardzie narażone na dolegliwości ze strony układu pokarmowego poprzez zalegające kule włosowe w żołądku. Karma ułatwia pozbywanie się włosów z przewodu pokarmowego kota.

ARION Premium Cat Kitten

Ta karma z kolei jest przyrządzona ze składników najbardziej odpowiednich dla małych kociąt. Ma postać krokiecików, które łatwo się kruszą pod ząbkami małych kotów. Kocięta potrzebują karmy o wysokiej zawartości energetycznej, gdyż bardzo szybko rosną i potrzebują dużo energii. Karma ta nie zawiera sztucznych barwników. 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów