Royal Canin Intestinal Gastro – pełnoporcjowa karma dla kotów z problemami gastrycznymi

U kotów często możemy zaobserwować problemy gastryczne. Wiąże się to z występującymi u niektórych kotów przewlekłymi problemami zdrowotnymi (jak na przykład problemy z trawieniem), poważniejszym chorobami (jak na przykład Choroba zapalna jelit), problemami psychicznymi (jak na przykład anoreksja), a także problemami związanymi z nieodpowiednim żywieniem, a w konsekwencji pojawieniem się chorób. Zastosowanie wówczas karmy Royal Canin Intestinal Gastro zmniejsza, a nawet całkowicie pomaga zredukować występujące objawy, jak również poprawia samopoczucie kotów.

Wskazania do przejścia na tą karmę:

- Okres rekonwalescencji po przebytych chorobach lub operacjach
- Stany zapalne jelit, okrężnicy i żołądka
- Problemy z wchłanianiem składników z treści pokarmowej
- Zewnątrz wydzielnicza niewydolność trzustki
- Anoreksja i długotrwałe biegunki

Przeciwwskazania:

- Zapalenie trzustki
- Encefalopatia wątrobowa
- Limfangiektazja

Właściwości:

Royal Canin Intestinal Gastro jest karmą wysokostrawną, co zapewnia wysoką przyswajalność składników odżywczych. Dodatkowo karma jest wysokoenergetyczna, dzięki czemu kotom można podawać mniejsze porcje, tym samym zmniejszając obciążenie układu pokarmowego. Karma szybko poprawia samopoczucie kota przyczyniając się do szybszego powrotu do zdrowia po przebytej chorobie. Zawarte w karmie składniki regulują pracę jelit oraz dbają o odpowiednią florę bakteryjną w jelitach.

Stosowanie:

Karma może być stosowana tylko po konsultacji z lekarzem weterynarii. W przypadku poważnych problemów gastrycznych karmę stosujemy przez 1-2 tygodnie, aż do całkowitego wyeliminowania schorzenia oraz uregulowania pracy przewodu pokarmowego.                                

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów