Karmy BentoKronen dla kotów

Karmy BentoKronen to karmy wysokiej jakości. Ich skład kontrolowany jest w laboratorium, we własnym Centrum Badawczym. Firma współpracuje również z uniwersytetami oraz hodowcami. Dzięki temu są dostosowane do specyficznych potrzeb odżywczych kotów. Najważniejszą przesłanką do produkcji wysokiej jakości karmy jest zdrowie naszych pupili.

BentoKronen PREMIUM ADULT

Karma ta jest pełnowartościowym pożywieniem dla kotów dorosłych, czyli od 1 roku życia. W jej skład wchodzą proteiny, tłuszcz, błonnik, minerały, wapń, fosfor oraz sód. Karma również zawiera dodatki w postaci witamin: A, D 3, E, a także tauryny, miedzi i przeciwutleniacze. Dzięki takim składnikom dieta naszego kota będzie odpowiednio zbilansowana a kot utrzyma sprawność fizyczną.

BentoKronen PREMIUM KITTEN

BentoKronen Premium Kitten to z kolei karma dla kociąt w wieku od pierwszego miesiąca życia. Karma także może być podawana kotkom w ciąży i w okresie karmienia młodych kotów. Karma zapewnia najważniejsze potrzeby rosnących kotów i tych potrzebujących wyższej dawki energii i porcji białka oraz wapnia. Dzięki temu młode kocięta będą mieć dużo energii na codzienną, rosnącą z dnia na dzień aktywność, a młode kocie mamy nie opadną z sił przy karmieniu.

 BentoKronen PREMIUM LIGHT

Karma Premium Light jest karmą dla kotów starszych, które są mniej aktywne fizycznie oraz mają tendencję do tycia ( koty po sterylizacji, czy kastracji). Karma posiada mniejszą zawartość tłuszczu, błonnik, L- karnitynę, co pozwoli na zachowanie prawidłowej wagi kota nawet przy ograniczonej ilości ruchu.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów