Karmy Hill's dla kotów

Marka Hill's cechuje się dużą różnorodnością i wysoką jakością karmy dla zwierząt. Są to produkty specjalistyczne opracowywane przez lekarzy weterynarii więc skierowane do osób, które chcą dobrze żywić swojego pupila. W ofercie znajdują się także różne smaki czyli kurczak, królik, jagnięcina czy też tuńczyk oraz jedzenie dla zwierząt, które mają różnego typu problemy zdrowotne. Przykładem może karma dedykowana kotom z nadwagą, wrażliwym żołądkiem czy tendencją do zakłaczania.

Dużym plusem karm firmy Hill's jest znikoma ilość minerałów, które prowadzą do kształtowania się kryształów moczowych a także sodu, który w nadmiernej ilości ma negatywny wpływ na nerki, w szczególności, gdy mamy do czynienia z kastratem.

Rodzaje karm i sposób żywienia

Niektórzy właściciele kota uważają, że lepszą opcją jest żywienie go karmą suchą, inni natomiast preferują karmę mokrą. Można tutaj odnaleźć złoty środek i stosować jednocześnie te dwa typy żywienia.

Po pierwsze karmy suche są bardziej ekonomiczne, niż te mokre. Są łatwiejsze w podawaniu bo wystarczy kupić dużą torbę karmy, która ma zazwyczaj długi okres przydatności do spożycia. Także zostawiając pupila samego na kilka godzin łatwiej jest dozować mu taką karmę. Wariantów jest dużo jeśli chodzi o karmę marki Hill's bo mamy do wyboru karmy specjalistyczne dla kotów z problemami zdrowotnymi lub dla całkowicie zdrowych pupili, gdzie oferta rozszerza się do wielu różnych smaków.

Puszki są kolejną opcją dla kotów. Mamy tutaj do czynienia z karmą mokrą, a w samej puszce znajduje się kilka porcji dla pupila. Niestety tego typu karmy nie można zbyt długo przetrzymywać, co może być problematyczne jeśli żywimy nią jednego podopiecznego bo jak wiadomo trzymanie jakiegokolwiek produktów w puszcze kilka dni jest szkodliwe dla zdrowia. Firma Hill's oferuje wiele rodzajów smaków karmy puszkowej, na przykład owoce morza lub z dodatkiem mięsa z królika.

Ostatnią propozycją jest karma mokra ale w saszetkach. Są one wygodne w użytkowaniu zwłaszcza, gdy podróżujemy często z naszym pupilem bo taka torebka z jedzeniem nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Najlepiej zaopatrzyć się od razu z Multipack czyli pudełko z zapasem saszetek, które wystarczą na dłużej. Wtedy trzeba wcześniej wypróbować na swoim pupilu czy dany smak karmy mu odpowiada. Jeżeli kupujemy karmę specjalistyczną także mamy możliwość wybierania wśród różnych smaków.

Dając kotu tak starannie skomponowaną karmę mamy gwarancję jego dobrego samopoczucia i zdrowia.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 554-992-00

E-mail: kontakt@kot.net.pl

Strona dla miłośników kotów. Porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji i dbania o zdrowie naszych kocich przyjaciół. Dowiedz się jak zrozumieć i wychowywać Twojego kota!
 

Adres redakcji:

plac Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów